ماه خون ماه اشك ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد . فرا رسيدن ماه محرم را به عزادارن راستينش تسليت عرض ميكنم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1638
 بازدید امروز : 43
 کل بازدید : 195652
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اطلاعات تماس
 

آدرس :
گرگان-ابتدای بلوار هیرکان-سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان-هسته گزینش

تلفن مستقیم :
01732470052

دورنگار :
01732470084

صندوق پستی :
گرگان به شماره 198

پست الکترونیک :
s.golestan@behdasht.gov.ir

سامانه پیام کوتاه :
10004470052

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
وزارت بهداشت و درمان

داستان مقبل ومحتشم کاشانی


مرحوم حاج ملا اسمعیل سبزوارى در کتاب «عدد السنه» کیفیت خواب مقبل را از «حزن المؤمنین» نقل نموده، و فرموده که خود احقر در اصفهان، در خانواده ى مقبل، کیفیت خواب را به خط خود او نیز دیدم، که خوابش را نقل نموده که در سالى زوّار بسیار، از اصفهان، به جهت زیارت عاشوراء عازم کربلا شدند. و من مرد تهیدستى بودم.

 10:48 - دوشنبه 20 آبان 1392متن کامل >>
تودیع و معرفه مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی گلستان
در حکمی از سوی سيد علی صدر السادات دبير هيات مرکزی گزينش وزارت بهداشت و درمان ،سيد عابدين حسينی به عنوان مدير هسته گزينش دانشگاه علوم پزشکی گلستان منصوب شد.
 ٠٨:٥٢ - دوشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
نابودی رژیم صهیونیستی زیر ۲۵ سال
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اقشار مختلف مردم فرمودند: «بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت» سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد نابودی رژیم صهیونیستی را می‌توان با استفاده از شواهد و واقعیت موجود در منطقه به‌خوبی تبیین کرد. در این مطلب سعی می‌شود مهم‌ترین چالش‌ها و شکاف‌هایی که «بقای» رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کنند، بررسی شوند.
 ١٢:١٩ - سه شنبه ٧ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مأموریت جوان مؤمن انقلابی برای پیشرفت کشور
اگر جوان ایرانی بخواهد مأموریت خود را دریابد، باید ببیند در محور مختصاتی با دو محور عمودی و افقی «ایمان» و «انقلاب اسلامی»، در کجا ایستاده است؟ آن‌چه روشن است، این‌که «وظیفه‌شناسی» و «عمل مبتنی بر آن» بیش از آن‌که مسأله‌ای انتزاعی و نوعی باشد، یک واقعیت عینی و مصداقی است. یعنی مأموریت و وظایف هر کسی و هر جوانی با جوان دیگر به فراخور زندگی و حیات آن‌ها تفاوت دارد. اما این نکته که رهبر معظم انقلاب اسلامی همزمان با وضعیت و شرایط امروز از جوانان کشورش توقع افزون‌تری دارد، به هیچ استدلال و دلیلی نیاز ندارد. کافی است میزان مخاطب قرار دادن، دفاع‌ کردن، حمایت ‌کردن و مطالبات ایشان از جوانان را از این‌جا ببینید.
 ٠٩:٤٨ - پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دجال واره ! / بررسی آسیب های ماهواره با تکیه بر آیات و روایات
امروز ما با غول پرنده افسانه‌ای ۱۷ هزار سر و دست و پایی روبه‌رو هستیم که همه دنیا را به هم می‌دوزد و مرتبط می‌کند، غولی که چنگال‌های نحس خود را در بدنه خانواده فرو می‌کند و نگوییم در یک آن بلکه با چند پرده نمایش سفره، خانه و خانواده را بر می‌چیند که اگر برای قدیمی‌ها از این غول می‌گفتی دهانشان از تعجب باز می‌ماند که مگر می‌شود؟!
 ٢١:٤٧ - پنج شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر انقلاب تاکنون بر کدام کتاب‌ها تقریظ نگاشته‌اند؟
خبرگزاری تسنیم: یکی از تفاوت‌های اصلی و برجسته رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با رهبران و مقام‌های ارشد دیگر کشورها، توجه خاص ایشان به مقوله فرهنگ و خاصه مبحث کتاب‌خوانی است، این ویژگی نمود اصلی خود را در تقریظ‌هایی که بر کتاب‌ها نگاشته‌اند‌، نشان می‌دهد.
 ٢١:٤٢ - پنج شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
چرا به حضرت مهدی (عج) قائم می گویند؟
آن قائمی که خداوند به وسیله او زمین را از اهل کفر پاک می گرداند، همان است که ولادتش بر مردم مخفی شده است و از نظرها غایب خواهد شد.
 ٢٠:٢١ - جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
لطفا ۲۲ ثانیه وقت بگذارید و به این عکس نگاه کنید…
ینها ۲۲ نفر از رزمندگان عرصه عشق و جوانمردی هستند. لازم نیست هیچ کدام را بشناسید. تنها به آرامش و شوقی که در چهره این جوانان غیور دیده می‌شود تامل کنید. آن وقت از برکت این نگاه‌های آسمانی بهره‌مند خواهید شد.
 ٢٢:١١ - پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٢ - نظرات : ١متن کامل >>
هفت سؤال در هفت ايستگاه پل صراط!
قدس انلاين_مصطفي لعل شاطري: بنا بر نقل اكثر مفسران، صراط پلي است كه بر روي آتش جهنم، به امر خداوند متعال كشيده شده و به نيكوكاران و بدكاران امر مي شود كه از آن عبور نمايند و بي ترديد يكي از سخت ترين حالات قيامت، گذشتن از پل صراط مي باشد!
 ١٢:٥٦ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٢ - نظرات : ١متن کامل >>
10درس و آموزه مهم قيام امام حسين(ع)
داستان مقبل ومحتشم کاشانی
مواقع گناه با این شماره تماس بگیرید !!!
ساعت
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
تقویم
اوقات شرعی