میلاد امام علی(ع)آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت، بر عاشقانش مبارک باد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1691
 بازدید امروز : 63
 کل بازدید : 209995
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اطلاعات تماس
 

آدرس :
گرگان-ابتدای بلوار هیرکان-سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گلستان-هسته گزینش

تلفن مستقیم :
01732470052

دورنگار :
01732470084

صندوق پستی :
گرگان به شماره 198

پست الکترونیک :
s.golestan@behdasht.gov.ir

سامانه پیام کوتاه :
10004470052

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
وزارت بهداشت و درمان
دومین سفر کارکنان هسته گزینش گلستان برگزار شد
سفر سه روزه کارکنان هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی گلستان به شهر مقدس قم مسجد جمکران و شهر تاریخی کاشان برگزار شد.
 ٠٨:٢٥ - سه شنبه ٤ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در همایشی دانشگاه علوم پزشکی گلستان میزبان گزینش گران استان بود
رییس دانشگاه درهمایش گزینش‌گران استان گلستان که به مناسبت سال‌روز صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد بر لزوم اهمیت دادن به موضوع گزینش تاکید کرد و گفت: توجه به مباحث حقوقی و قوانین و مقررات ملی در گزینش افراد زمینه تصمیم درست را فراهم می‎کند از این طریق می‎توان به صحت خدمات و افزایش بهره‎وری دست یافت.
 ٢٣:٤٥ - چهارشنبه ١٦ دی ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پیام وزیر بهداشت به مناسبت صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) برای تشکیل گزینش عنوان شد ؛
هیأت مرکزی گزینش و هسته‌های گزینش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رهنمودهای رهبر فقیدانقلاب را همچنان روشن­گر راه خویش بدانند
 ٢٣:١٦ - سه شنبه ١٥ دی ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
نابودی رژیم صهیونیستی زیر ۲۵ سال
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اقشار مختلف مردم فرمودند: «بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت» سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد نابودی رژیم صهیونیستی را می‌توان با استفاده از شواهد و واقعیت موجود در منطقه به‌خوبی تبیین کرد. در این مطلب سعی می‌شود مهم‌ترین چالش‌ها و شکاف‌هایی که «بقای» رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کنند، بررسی شوند.
 ١٢:١٩ - سه شنبه ٧ مهر ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مأموریت جوان مؤمن انقلابی برای پیشرفت کشور
اگر جوان ایرانی بخواهد مأموریت خود را دریابد، باید ببیند در محور مختصاتی با دو محور عمودی و افقی «ایمان» و «انقلاب اسلامی»، در کجا ایستاده است؟ آن‌چه روشن است، این‌که «وظیفه‌شناسی» و «عمل مبتنی بر آن» بیش از آن‌که مسأله‌ای انتزاعی و نوعی باشد، یک واقعیت عینی و مصداقی است. یعنی مأموریت و وظایف هر کسی و هر جوانی با جوان دیگر به فراخور زندگی و حیات آن‌ها تفاوت دارد. اما این نکته که رهبر معظم انقلاب اسلامی همزمان با وضعیت و شرایط امروز از جوانان کشورش توقع افزون‌تری دارد، به هیچ استدلال و دلیلی نیاز ندارد. کافی است میزان مخاطب قرار دادن، دفاع‌ کردن، حمایت ‌کردن و مطالبات ایشان از جوانان را از این‌جا ببینید.
 ٠٩:٤٨ - پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
دجال واره ! / بررسی آسیب های ماهواره با تکیه بر آیات و روایات
امروز ما با غول پرنده افسانه‌ای ۱۷ هزار سر و دست و پایی روبه‌رو هستیم که همه دنیا را به هم می‌دوزد و مرتبط می‌کند، غولی که چنگال‌های نحس خود را در بدنه خانواده فرو می‌کند و نگوییم در یک آن بلکه با چند پرده نمایش سفره، خانه و خانواده را بر می‌چیند که اگر برای قدیمی‌ها از این غول می‌گفتی دهانشان از تعجب باز می‌ماند که مگر می‌شود؟!
 ٢١:٤٧ - پنج شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر انقلاب تاکنون بر کدام کتاب‌ها تقریظ نگاشته‌اند؟
خبرگزاری تسنیم: یکی از تفاوت‌های اصلی و برجسته رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با رهبران و مقام‌های ارشد دیگر کشورها، توجه خاص ایشان به مقوله فرهنگ و خاصه مبحث کتاب‌خوانی است، این ویژگی نمود اصلی خود را در تقریظ‌هایی که بر کتاب‌ها نگاشته‌اند‌، نشان می‌دهد.
 ٢١:٤٢ - پنج شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
منشور گزینش از منظر امام
یکی از ویژگی های بارز مدیریتی حضرت امام این بود که علاوه بر کلان نگری و تعیین خط مشی های کلی برای مدیران نظام، آنگاه که پای حقوق عمومی و احیاناً ضایع شدن حق افراد به میان می آمد در مسائل جزئی هم به طور مستقیم وارد می شد و بدون توجیه عمل خلاف افراد منتسب به دستگاه قدرت، در نقش سرسخت ترین مدافع حق مردم ظاهر می گردید...
 ٢٢:٢٤ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایت تاریخی | «۹ دی؛ روز شكست فتنه از مردم»
چرا به حضرت مهدی (عج) قائم می گویند؟
لطفا ۲۲ ثانیه وقت بگذارید و به این عکس نگاه کنید…
ساعت
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
تقویم
اوقات شرعی